03 Липень 2021

ВЕБІНАР СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА “МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ ВИРОБІВ ТРАНСПОРТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ”

21 травня 2021 року на кафедрі  з використанням відеоконференцій Zoom відбувся звітний вебінар студентського наукового гуртка «Матеріали та технології виготовлення виробів транспортного призначення» керівник д.т.н., професор Тимофеєва Ларіса Андріївна  за другий семестр 2020/2021 навчального року.

Засідання відбулося у проблемних групах «Сучасне матеріалознавство» керівник доц. Комарова Г.Л.   та «Сучасні технології ливарного виробництва» керівник ас. Волошина Л.В.

На засіданні були присутні: голова науково-методичної комісії механіко-енергетичного факультету, к.ф.-м.н., доцент кафедри механіки і проєктування машин Аксьонова Наталія Анатоліївна; д.т.н., професор кафедри інженерії вагонів та якості продукції Геворкян Едвін Спартакович.

У вебінарі приймали участь студенти груп: 131-ЛЛГ-Д20; 132-ВВГ-Д20; 102-ВРС-Д19; 106-МВТ-Д18  механіко-енергетичного факультету та 122-БКМ-Д20 будівельного факультету.

З доповідями виступили:

Косенко Вадим (102-ВРС-Д19);  Лазарук Олександр (131-ЛЛГ-Д20);  Рибалова Валерія (106-МВТ-Д18); Басс Сергій (122-БКМ-Д20).