Студентський науковий гурток “Математичні моделі і алгоритми в прикладних задачах на транспорті”

завідувач кафедри

Резуненко Марина Євгенівна

завідувач кафедри, к.т.н., доцент

корпус 2, поверх 4, кабінет 415

Студентський науковий гурток "Математичні моделі і алгоритми в прикладних задачах на транспорті" На кафедрі «Вища математика та фізика» працює науковий гурток “Математичні моделі і алгоритми в прикладних задачах на транспорті”.

Мета організації гуртка – більш глибоке вивчення взаємозв’язку математичних дисциплін з іншими науками. Застосування математичних методів в науковому дослідженні, розвиток пізнавальної та інтелектуальної активності студентів.

Завдання студентського наукового математичного гуртка:

1.  Знайомство з історією розвитку математики, з її сучасним станом.
  2.  Більш глибоке вивчення деяких математичних тем.
  3.  Розширення і поглиблення знань, умінь і навичок, отриманих на лекційних і практичних заняттях з дисциплін математичного циклу.
  4.  Забезпечення міждисциплінарних зав’язків з іншими дисциплінами.
  5.  Виховання творчого ставлення до майбутньої професії, самостійності при вивченні теоретичного матеріалу і зборі емпіричних даних, відповідальності за рішення, отримані в ході дослідження.
  6. Виявлення найбільш обдарованих і підготовлених студентів, які мають виражену мотивацію до науково-дослідницької роботи, створення сприятливих умов для їх діяльності.
  7.  Ознайомлення студентів зі стандартами проведення наукового дослідження та подання його результатів.
  8.  Сприяння в підготовці статей, наукових доповідей для участі в студентських конференціях різного рівня.

В роботі наукового гуртка приймають участь  студенти будівельного,  механіко-енергетичного, економічного (скорочена форма)  факультетів та факультету інформаційно-керуючих систем та технологій.

Студентський науковий гурток збирається кожний останній четвер місяця о 14.10 на платформі Zoom.

Науковий керівник математичного гуртка, доцент О. А. Осмаєв
ZOOM: Ідентифікатор: 966 6145 0650, код доступу: 2Nzp8h

Науковий керівник математичного гуртка, доцент Храбустовський В.І.
ZOOM: Ідентифікатор: 881 622 5263, код доступу: 480071