18 Січень 2023

Гурток:”Інженерія вагонів: сучасні рішення”

На кафедрі “Інженерія вагонів та якість продукції” 18.01.22 р. у дистанційному (синхронному) режимі  відбулася зустріч в ZOOM із магістрами денної форми навчання, що навчаються у студентському науковому гуртку: “Інженерія вагонів: сучасні рішення”.
У конференції приймали участь 8 студентів-магістрів, а також керівник гуртка професор Мартинов І.Е., і керівники проблемних груп: доцент Бондаренко В.В.,  доцент Труфанова А.В.

Новини студентських наукових гуртків: “Інженерія вагонів: сучасні рішення” та “Якість та метрологія” кафедри Інженерія вагонів та якість продукціїНовини студентських наукових гуртків: “Інженерія вагонів: сучасні рішення” та “Якість та метрологія” кафедри Інженерія вагонів та якість продукції

У ході зустрічі за результатами роботи була представлена доповідь студентів А.Тельпука та Я.Козинця на тему: “Новітні технології дослідження вагонів, системи діагностики та моніторингу технічного стану напіввагонів країни ЕС та США”.

Результати дослідження студентів рекомендовано включити до майбутньої дипломної магістерської роботи.
Обговорений план та тематика подальшої роботи зі студентами, що навчаються у студентському науковому гуртку та заплановані регулярні зустрічі у дистанційному режимі.

Гурток: “Якість та метрологія”

На протязі першого семестру 2022/2023 навчального року на кафедрі інженерії вагонів та якості продукції відбувалася робота проблемних груп «Метрологія, як елемент у системі управління якістю» керівник к.т.н., доцент Ганна Комарова та «Матеріали та технології виготовлення виробів транспортного призначення» керівник к.т.н., асистент Людмила Волошина студентського наукового гуртка «Якість та метрологія» як у синхронному так і у асинхронному режимах.

Результатами роботи гуртка стала участь студентів груп 107-МВТ-Д20, 105-МВТ-Д21, 217-ЯСС-З21, 219-ЯСС-Д22 у конференціях та опублікування тез доповідей. Перелік публікацій…