14 Листопад 2022

35 МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ”ІНФОРМАЦІЙНО-КЕРУЮЧІ СИСТЕМИ НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ”

11 листопада 2022 року кафедрою транспортного зв’язку було проведено 35-у Міжнародну науково-практичну конференцію «Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті», яка, враховуючи складну безпекову ситуацію в Україні, була проведена в on-line форматі на базі платформи ZOOM.

Попри надскладну ситуацію для нашої країни, більш 130 науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрантів, студентів з різних закладів вищої освіти та підприємств надали понад  70 тез доповідей.

На пленарному засіданні, з урочистими словами, виступив професор Приходько С.І., доповіді представили професор Ломотько Д.В., асистент кафедри транспортного зв’язку Мазіашвілі А.Р. Активну участь в обговоренні прийняли професор Бабаєв М.М., професор Мойсеєнко В.І. та інші.

Робота конференції тривала три дні  у стендовому форматі, де всі охочі мали можливість висловити свою наукову позицію.

Матеріали 35-ї МНПК опубліковані в журналі «Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті» №3 (Додаток).

Учасники 35-ої Міжнародної науково-практичної конференції
Доповідь асистента кафедри траспортного зв'язку Мазіашвілі А.Р.