Склад РМВ

Іванюк Олександр Ігорович

доцент кафедри ІТ, PhD

Іванюк Олександр Ігорович

Доктор філософії (PhD) з 2021 р. Дисертацію захистив у разовій спеціалізованій вченій раді ДФ64.820.003 Українського державного університету залізничного транспорту за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології». Тема дисертації: «Модель та метод інформаційної технології навігації автономних мобільних систем в умовах невизначеності». Науковий керівник – д.т.н., проф. А.О. Каргін.

Напрямок наукової діяльності: машинне навчання, машинне навчання, навігація в автономних системах.

Автор 20 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Коростельов Євген Миколайович

к.т.н., доцент

Коростельов Євген Миколайович

Кандидат технічних наук з 2017 р. Дисертацію захистив у спеціалізованій вченій раді К 26.820.02 при Державному університеті інфраструктури та технологій за спеціальністю 05.22.06 – залізнична колія. Тема дисертації: «Підвищення ресурсу рейок метрополітену шляхом уповільнення розвитку їх домінуючих дефектів». Науковий керівник – к.т.н., доц. Скорик О.О.

Напрямок наукової діяльності: підвищення експлуатаційного ресурсу рейок шляхом уповільнення розвитку їх домінуючих дефектів.

Автор понад 60 наукових праць та навчально-методичних розробок, в т.ч. 1 патент на винахід та 1 патент на корисну модель, 9 статей у виданнях, що включені до міжнародних науково-метричних баз SCOPUS та Web of Science.

Малішевська Аліна Сергіївна

Асистент, к.т.н.

Малішевська Аліна Сергіївна

Кандидат технічних наук з 2018 р. Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді К 26.820.01 Державного економіко-технологічного університету транспорту за спеціальністю 05.22.06 – Залізнична колія. Тема дисертації: «Вплив рівня горизонтальних поперечних сил на ресурси роботи рейок в умовах Харківського метрополітену». Науковий керівник – д.т.н., проф. О.М. Даренський.

Напрямок наукової діяльності: Підвищення ресурсів роботи рейок в метрополітені, та розробка рекомендацій щодо більш повного їх використання.

Автор 8 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Шевченко Анна Олександрівна

к.т.н., доцент

Шевченко Анна Олександрівна

Кандидат технічних наук з 2013 року. Дисертацію захистила у спеціалізованій вченій раді Д64.820.02 за спеціальністю 05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди. Тема дисертації: «Напружено-деформований стан сталебетонних круглих плит». Наукові керівники – д.т.н., проф. Е.Д. Чихладзе, д.т.н., проф. Ватуля Г.Л.

Напрямок наукової діяльності: проектування сталебетонних і комбінованих плит та їх розрахунки на силові впливи, реконструкція та проектування високошвидкісних магістралей.

Автор понад 100 наукових праць, та навчально-методичних розробок, у т.ч. 2 навчальні посібники, 6 статей у виданнях, що включені до міжнародних науковометричних баз SCOPUS та Web of Science, 1 патент.

Островерх Ганна Євгенівна

асистент

Островерх Ганна Євгенівна

Керівник центру зв’язків з громадскістю та PR УкрДУЗТ

Напрямок наукової діяльності:Управлінням розвитком підприємств, стратегія управління національним господарства, управління персоналом та HR-менеджмент, digital-marketing, SMM, створення брендів малого та середнього бізнесу.

Автор понад 30 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Кульова Дар’я Олександрівна

д. філос., асистент

Кульова Дар’я Олександрівна

Докторка філософії (PhD) в галузі знань 27 «Транспорт» за спеціальністю 275 «Транспортні технології». Дисертацію на тему «Формування автоматизованої технології перевезення небезпечних вантажів на основі ризик-орієнтованих підходів» захистила 23 лютого 2021 року в разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 64.820.001 Українського державного університету залізничного транспорту.

Напрямок наукової діяльності: Організація перевезення небезпечних вантажів.

Автор понад 10 наукових праць та навчально-методичних розробок , в т.ч. 4 статі у виданнях, що включені до міжнародних науково-метричних баз SCOPUS та Web of Science.

Шандер Олег Едуардович

к.т.н., доцент

Шандер Олег Едуардович

Кандидат технічних наук з 2016 року. Присвоєно вчене звання доцента.

Напрямок наукової діяльності: удосконалення технології вантажних перевезень на залізничному транспорті, інформаційні технології та системи.

Автор понад 30 наукових праць та навчально-методичних розробок.

 

 

Каменєв Олександр Юрійович

к.т.н., доцент кафедри АТ, керівник Центру НПП ПДО

Каменєв Олександр Юрійович

Кандидат технічних наук з 2014 року. Дисертацію захистив у спеціалізованій вченій раді Д64.820.04 при Українській державній академії залізничного транспорту за спеціальністю 05.22.20 – “Експлуатація та ремонт засобів транспорту”. Тема дисертації: «Удосконалення методів та засобів технічного контролю системи мікропроцесорної централізації». Науковий керівник – к.т.н., доцент В.Ф. Кустов.

Напрямок наукової діяльності – технічний контроль та надійність систем залізничної автоматики, методологія синтезу та підвищення ефективності експлуатації станційних систем керування та регулювання руху поїздів, конфігурування та верифікація програмного забезпечення автоматизованих систем керування технологічними процесами.

Автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць, серед яких 6 наукових публікацій у виданнях, що індексуються міжнародною наукометричною базою Scopus, 1 монографія, видана англійською мовою, 7 патентів та свідоцтв про авторське право.

Щебликіна Олена Вікторівна

PhD, доцент

Щебликіна Олена Вікторівна

Докторка філософії (PhD) в галузі знань 27 “Транспорт” за спеціальністю 275 “Транспортні технології”. Дисертацію «Підвищення експлуатаційної готовності систем керування рухом поїздів на основі контролю функціональних параметрів» захистила 5 березня 2021 року в разовій спеціалізованій вченій раді ДФ 64.820.002 Українського державного університету залізничного транспорту.

Напрямок наукової діяльності – Надійність та безпечність функціонування сучасних систем і комплексів транспортної автоматизації.

Авторка 50 наукових праць, авторка понад 15 патентів, 20 методичних розробок та одного навчального посібника.