Кафедра «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом» (ЕУВКБ)

завідувач кафедри

Дикань Володимир Леонідович

завідувач кафедри, д.е.н., професор

корпус 3, поверх 5, кабінет 500

Кафедра «Економіка та управління виробничим і комерційним бізнесом» була заснована 14 лютого 2001 року та  є лідером у підготовці  висококваліфікованих спеціалістів, яких так потребують наші вітчизняні підприємства.

Сьогодні кафедра «ЕУВКБ» випускає:

бакалаврів  за спеціальністями:

магістрів за спеціальністями:

докторів філософії  за спеціальністю 051 Економіка, галузі знань  05 Соціальні та поведінкові науки.

Наші випускники мають широку сферу застосування своїх знань, вмінь та навичок:

• у виробничій діяльності підприємств будь-якої галузі економіки (промисловість, транспорт, сільське господарство, торгівля, сфера послуг та ін.);
  • у підприємництві, великому, середньому та малому бізнесі;
  • у торгівельній та біржовій діяльності;
  • у науковій та проектно-конструкторській діяльності технопарків, дослідних інститутів, конструкторських бюро, та ін.;
  • в управлінській діяльності підприємств та державних органів самоврядування (місцеві органи влади, міські та обласні адміністрації та ін.);
  • в освітянській діяльності (аспіранти, викладачі, кандидати та доктори наук, доценти та професори економічного напряму).

Не потрібно ганятися за грошима шляхом хитрості, крадіжки, обману і заздрості. Необхідно отримати хороші знання зі спеціальностей Економіка і Підприємництво, створити свою справу і гроші самі засиплють тебе.