Кафедра “Маркетинг, комерційна діяльність та економічна теорія” (МКЕТ)

У 1991 році було створено кафедру маркетингу на транспорті. А з 2014 р. кафедру перейменовано на кафедру маркетингу, потім у зв’язку з об’єднанням двох кафедр на початку 2021 року перейменовано на кафедру маркетингу, комерційної діяльності та економічної теорії. Кафедра є випусковою та читає дисципліни для всіх факультетів УкрДУЗТ, а також для навчально-наукового центру гуманітарної освіти.

Місія кафедри – підготовка фахівців високої кваліфікації, орієнтованих на ефективну реалізацію професійних компетенцій в галузі маркетингу, комерції, реклами, зв’язків з громадськістю, брендингу, а також транспортного маркетингу.

Кафедра "Маркетинг, комерційна діяльність та економічна теорія" (МКЕТ)Сьогодні спеціальність «Маркетинг» входить до топ-5 найбільш затребуваних професійних галузей.

На сайті  work.ua заробітна платня маркетолога стартує з 15000 грн, а на сайті rabota.ua – з 25000 грн.

Тому освітні програми підготовки маркетологів є дуже актуальними на ринку праці України.

Кафедра «МКЕТ» випускає:

бакалаврів:

за спеціальністю 075 «Маркетинг» освітні програми:

магістрів :

за спеціальністю 075 «Маркетинг» освітня програма:

Шановний абітурієнт! Кафедра МКЕТ проводить реєстрацію тих, хто бажає отримати сучасну професію у сфері маркетингу, реклами, брендингу тощо. Якщо ти бажаєш вступити до нашого університету на спеціальність 075 Маркетинг, заповни форму або подзвони нам за телефонами:

+38 (067) 579 26 77Кафедра "Маркетинг, комерційна діяльність та економічна теорія" (МКЕТ)

+38 (050) 548 44 03

Ми допоможемо тобі розібратися у правилах Вступу та відповімо на всі питання стосовно твоїх кроків при вступі в університет.

Чекаємо на тебе!